Advert

Alaçam Belediyesinde Durmak Yok

Alaçam Belediyesinde Durmak Yok

Alaçam Belediyesinde Durmak Yok

Alaçam Belediyesi ilçenin her mahallesinde çeşitli alanlarda yürütmüş olduğu projeler ve hizmetlerle ilçenin çehresini değiştirerek, değerine değer katmayadevam ediyor.

Dört buçuk yılda her alanda örnek çalışmalar ve projelerle İlçeyi her geçen gün güzelleşerek bölgede adından söz ettirmeye devam ediyor.

Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor İlçedeki hizmet atağının hızlı bir şekilde devam ettiğine dikkat çeken Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, “Görevi devraldığımız gün ilçemizin her köşesinde start verdiğimiz kapsamlı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bugün ilçemizdeki çalışmalar sonrasındaki değişimi daha iyi görüyoruz. Bununla birlikte halkımıza vermiş olduğumuz sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Özellikle kanuni düzenlemelerden önce köy diye adlandırdığımız şimdi mahallemiz olan yerlere gücümüzün yettiği kadarıyla hizmet yaptık. Kırsal mahallelerimizde yürüttüğümüz kapsamlı yol çalışmaları mahallelerimizin modern bir görünüme bürünmesini sağladı. Yıllardır dokunulmayan gidilmeyen her yerde artık belediyemizin hizmetleri dikkat çekiyor” dedi.

Yollarda Tarihi Çalışma İlçedeki Mahalle yollarında önemli gelişmeler yaşandığını ifade eden Başkan Uyar, “Yollarımızın mevcut durumunu değiştirerek ulaşım süresini kısaltmayı başardık. Önceki dönemlerde bir saatte gidemediğimiz bir mahallemize şimdi yarım saatte gidebiliyoruz. Beton, asfalt, taş parke gibi daha birçok farklı malzemeyi kullanarak yaptığımız yollarımız sayesinde mesafeleri kısaltmayı başardık. Bugüne kadar yollarımızda beklenenin üzerinde bir çalışma yaptık. Ekiplerimize bu konuda teşekkür ediyorum.

Başkan Uyar,Mesai kavramı gözetmeksizin arı gibi çalıştılar. Bugün bu başarılı çalışmalarımızda vatandaşlarımızın desteğinin yanında çalışanlarımızın emeğini göz ardı edemeyiz. Bugün olduğu gibi bugünden sonrada durmadan yorulmadan halkımızın taleplerini gidermek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR