Advert

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN KURUM ZİYARETLERİ

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan ÖZDEMİR ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN’ı, Alaçam Jandarma Komutan V. Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Murat DEMİREL’i, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL’ı makamla

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN KURUM ZİYARETLERİ

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan ÖZDEMİR ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN’ı, Alaçam Jandarma Komutan V. Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Murat DEMİREL’i, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL’ı makamlarında ziyaret ettiler.

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan ÖZDEMİR ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun UZ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nimet KARANLIK, Gençlik Kolları Başkanı Yasin CENGİZ, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Gürhan BATI ve Seçim İşleri Başkanı Ali Fikri AKÇAY ile birlikte kurumları ziyaret ettiler.

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, yaptığı ziyaretlerde İlçemiz için ne yapılması gerekiyorsa onu yapmak için hep birlikte ele ele vererek başaracağız ve Eğitime yapılan her yatırım çocuklarımıza ve geleceğimize yapılan yatırım olduğunu belirterek, birlik beraberlik içinde ilçemiz için elimizden ne geliyorsa yapacağız dedi.

İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN’ı, Alaçam Jandarma Komutan V. Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Murat DEMİREL’i, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığına atanan Hasan ÖZDEMİR’e ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun UZ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nimet KARANLIK, Gençlik Kolları Başkanı Yasin CENGİZ, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Gürhan BATI ve Seçim İşleri Başkanı Ali Fikri AKÇAY’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler yeni görevlerinde başarılar dilediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR