Advert

ESNAF ODASINDAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Alaçam AK Parti İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Hasan ÖZDEMİR'i Parti binasında Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri ilebirlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

ESNAF ODASINDAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, Ben bildiğiniz üzere siyasetin yanı sıra İlçemizde esnaflık yapıyorum. Doğma büyüme kapısı size her daim açık Alaçam’lı bir kardeşinizim. Partimizin Genel Merkezimizde yapılan istişareler ve Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR'in tensipleriyle, AK Parti Alaçam İlçe başkanlığı görevine asaleten atanmış bulunmaktayım. Hep birlikte ilçemizin gelişmesine ve esnaflarımıza katkı sağlayacak her türlü dayanışma ve işbirliğine AK Parti ilçe Teşkilatı olarak her daim hazırız.

                Alaçam’ın yararına çalışan ve faydalı çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarımız ile beraber omuz omuza çalışmak onların sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan emin olabilirsiniz. İşi düzgün olan esnaf mutlu esnaftır. Esnaf mutlu ise müşteride mutludur. Bizlerde sizler için elimizden gelen ne varsa birlik ve beraberlik içinde yapmak için var gücümüzle gayret edeceğiz dedi.

                Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ'da, AK Parti İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan Özdemir kardeşimize ve esnafımıza yeni görevlerinde yönetim olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizde güzel işlerin altına imza atacağını ümit ediyorum ve çalışmalarında şahsım ve yönetim kurulum adına başarılarının devamını diliyorum dedi.

                AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Vedat ÖZYILMAZ ve Yönetim kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR