Advert

TEŞEKKÜR MESAJI

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı Görevine Atanan Hasan ÖZDEMİR'den Teşekkür Mesajı.

TEŞEKKÜR MESAJI

ÖZDEMİR, AK Parti Genel Merkezimizde yapılan istişareler ve Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR'in tensipleriyle, AK Parti Alaçam İlçe başkanlığı görevine asaleten atanmış bulunmaktayım. Bana Bu görevi tevdi eden Teşkilât Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR ve Genel Merkezimize şükranlarımı sunuyorum.

            Desteklerini esirgemeyen başta İl Başkanımız Sayın Av. Ersan AKSU'ya, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve  Samsun Milletvekillimiz Sayın Çiğdem KARAASLAN'hanfendiye, Samsun Milletvekillerimiz Sayın Fuat KÖKTAŞ'a, Sayın Yusuf Ziya YILMAZ'a, Sayın Orhan KIRCALI'ya, Sayın Ahmet DEMİRCAN'a, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa DEMİR'e, görevini devreden İlçe Başkanımız Sayın Selahattin ALKAN'a, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize partimize gönül veren tüm hemşehrilerimize  teşekkür ediyorum.

            İlçemizdeki teşkilat çalışmalarında göstermiş olduğu özverili ve gayretli katkılarından dolayı bir önceki dönem İlçe Başkanımız Sayın Selahattin ALKAN’a şükranlarımı sunuyorum.

            Dün olduğu gibi bugünden sonra da Alaçam'da AK Parti teşkilatı ve gönüldaşları siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek. AK Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmetkarınız olarak ilçemizin sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözmek için  çalışacağız  ve hizmetlerimize  aralıksız devam edeceğiz.

            Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açtığı yolda durmadan yorulmadan çalışacağız. Partimize, Milletimize, ve İlçemize hizmete devam edeceğiz. Mevlâ yar ve yardımcımız olsun dedi.

                                                                   Hasan ÖZDEMİR

                                                      AK PARTİ ALAÇAM İLÇE BAŞKANI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ