Advert

AK PARTİ DAHA GÜÇLÜ OLACAK

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi öncesi delege seçimlerini gerçekleştirildi.

AK PARTİ DAHA GÜÇLÜ OLACAK

Seçimler sonrası açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR; “Memleketine sevdalı hemşerilerimiz ile 2023’te AK Parti çok daha güçlü olacak inşallah” dedi.

            AK Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen delege seçimlerine, parti üyeleri yoğun ilgi gösterdi. AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, yaptığı açıklamada, kongre süreci öncesi delege seçimini gerçekleştirdiklerini söyledi. Üyelerine delege seçimlerine yoğun ilgi gösterdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

PARTİMİZE BÜYÜK İLGİ VAR

            Delege seçimlerine Partililerin gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan ÖZDEMİR; "Partimizin ilk ayağı olan delege seçimini gerçekleştirdik. Delege seçimimize Alaçamda çok yoğun bir ilgi var. Katılımlarından dolayı üyelerimize teşekkür ediyorum. Seçim takvimi gereği delege seçimlerini gerçekleştirdik. AK Partide bir bayram havasında geçen bu sürece katkı veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Partililerimizin yoğun bir teveccühü var" şeklinde konuştu.

            ÖZDEMİR; “Partimizin 7. Olağan Kongre Sürecinde Delege Seçimleri için oyumuzu kullandık. Kongre Sürecimiz Partimiz ve Teşkilatımız için hayırlı olsun. 7’den 70’e AK davamıza gönül veren kıymetli üyelerimiz delege seçimlerine yoğun ilgi ve alaka gösterdi. Memleketine sevdalı hemşerilerimiz ile 2023’de AK Parti çok daha güçlü olacak inşallah. Bu dava; etkiyi yetkide değil, hizmette, şefkatte, merhamette ve hikmette görenlerin davasıdır. Bu dava; muhabbettir, sevdadır, iştiyaktır, haktır. Bu dava; aşkımızla doğdu, aşkımızla yaşayacaktır” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ