Advert

Kaymakam Zaman, Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam Yenice Mahallesinde bulunan Özel Leman - Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Kaymakam Zaman, Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Kaymakam Zaman, Yenice Mahallesinde bulunan Özel Alaçam Leman - Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek engelli öğrencilerle sohbet ederek engelli öğrencilerin sorunlarını dinledi, derslerine katıldı. Bu tür özel eğitim merkezlerinin topluma en büyük faydalarından birinin bu çocukların topluma kazandırılması olacağını belirten Kaymakam Zaman, "Sevgi ve dayanışmayla çoğu sorunun üstesinden geleceğimize inanıyor, engelli öğrencilerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve onurlu bir yaşam diliyorum"

Engelliliğin bir sağlık sorunu değil, sosyal boyutu ile herkesi ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konu olduğuna vurgu yapan Kaymakam Zaman,  "Bir insanın engelli olması, onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olmasına bir engel teşkil etmemektedir. Elbette sıkıntı ve zorluklar olacaktır ancak her şeye rağmen yaşama sevinci hiçbir şekilde kaybedilmemelidir" dedi.

Kaymakam Zaman, Yenice Mahallesinde bulunan Özel Alaçam Leman - Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkililerinden aldığı bilgilerden dolayı teşekkür ederek ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR