Advert

KARAHÜSEYİNLİ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ; KİTAP FUARINI ZİYARET ETTİ

Alaçam Karahüseyinli Ortaokulu öğrencileri; Okul Türkçe öğretmenleri Kezban GÜLER ve Elif TOPRAK kontrolünde Samsun TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenen Karadeniz 6. Kitap Fuarını ziyaret ettiler.

KARAHÜSEYİNLİ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ; KİTAP FUARINI ZİYARET ETTİ

Karahüseyinli Ortaokulu Türkçe öğretmenleri Kezban GÜLER ve Elif TOPRAK ile birlikte 6.Kitap Fuarında kurulan standları ziyaret ederek imza gününe katılan öğrenciler, yazarların beğendikleri kitaplarını satın alarak imzalattılar. Karahüseyinli Ortaokulu öğrencileri fuar ziyaretinde hoşça vakit geçirdiler. TÜYAP Karadeniz 6.Kitap Fuarını gezen Karahüseyinli Ortaokulu öğrencileri; bu yıl 6.sı yapılan fuarı gelecek yılda ziyaret etmek için sabırsızlandıklarını ifade ettiler. Yazarlarla tanışıp sohbet imkânı bulan öğrenciler günün anısına kitaplarını imzalatıp fotoğraf çekilerek bugünü ölümsüzleştirdiler.

            Alaçam Karahüseyinli Ortaokulu Müdürü Bayram BİRCAN: Karahüseyinli Ortaokulu olarak bu yıl 6.sı düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarına öğrencilerimiz ile birlikte katılan Okuluz Türkçe öğretmenleri Kezban GÜLER ve Elif TOPRAK'a öğrencilerimizin hoşça vakit geçirmelerini ve onlara gelecekte anlatacakları bir anı bıraktıkları için okulum adına teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET