Advert

Kaymakam Zaman'dan Gençlik Merkezine Ziyaret

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan’ı ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek Gençlik Merkezi'nde devam eden kurslarla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüründen bilgiler aldı.

Kaymakam Zaman'dan Gençlik Merkezine Ziyaret

İlçe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Gençlik Merkezi'nde Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle açılan kurslara, 200 gencinin devam ettiğini belirterek, "Gençlik Merkezi olarak gençlere yönelik sosyal, kültürel ve sportif kurslarımız ile gezilerimiz devam etmektedir." dedi.

Kaymakam Zaman, daha sınıfları gezerek saz ve ebru kurslarında incelemelerde bulunarak, kurs öğreticileriyle sohbet etti.

Zaman, Gençlik Merkezi'nin Alaçam'daki gençlerin kendilerini geliştirmeleri için bir fırsat olduğunu vurgulayarak, " İlçe Gençlik Merkezimin yapmış olduğu faaliyetleri önemsiyor ve destekliyoruz. Burada açılan kurslar ile bir taraftan gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak dururken bir taraftan da kendilerini geliştiriyorlar." diye konuştu.

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan tarafından Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a Türk Bayraklı ve Atatürk resmi ederek teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR