Advert

EMEKLİYE AYRILAN İMAM-HATİPLERE BELGELERİ VERİLDİ

Alaçam Müftülüğü Din Görevlileri ile aylık mutat toplantısını ilçe müftüsü Orhan BAL başkanlığında Fatih Yatılı Kur'an Kursu toplantı salonunda yapıldı.

EMEKLİYE AYRILAN İMAM-HATİPLERE BELGELERİ VERİLDİ

Toplantıda genel konular konuşulduktan sonra  ilçe Yatılı Fatih Kur'an Kursunda hafızlığını tamamlayan 4 hafıza başarılarından dolayı hediyeler verildi.

            Daha önce ilçemizde görev yaparken Sinop iline tayin olan ilçe murakıbı Necmi Diktaş, Emekliye ayrılan İmam-Hatipler Ahmet AKIN, Nural Dursun ve Cengiz Mete'ye görev arkadaşlarıyla helalleşerek arkadaşlarına veda ettiler. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Kur'an Kursu Öğreticileri Ramazan Gündüz ve Talha Topal'a verilmek üzere gönderilen Teşekkür belgeleri İlçe Müftüsü Orhan BAL tarafından kendilerine takdim edildi.

            İlçe Müftüsü Orhan BAL tarafından emeklilik belgeleri verilen Ahmet AKIN, Nural Dursun ve Cengiz Mete emekliye ayrılmalarından dolayı şunları söylediler: Diyanet gibi güzide bir kurumda çalışmaktan memnuniyet duyduklarını, görev hayatı boyunca mesleğimizi severek yaptıklarını belirterek personelden helallik istedi. Din hizmetinde kişinin başarılı olabilmesi için öncelikle görevini sevmesi gerektiğini ifade eden İmam Hatipler, imam hatibin sosyal ve beşeri münasebetlerini geliştirmesi gerektiğini, kurumuna bağlı ve prensipli olması gerektiğini belirterek tüm personelden helallik dileyerek sözlerini bitirdiler.

Programda konuşan İlçe Müftüsü Orhan BAL; Alaçam’a geleli bir ay kadar oldu. Emekli olan görevlilerin başarılı olduklarını, bu görevlilerin resmen emekliye ayrılmış olsalar bile zaman zaman göreve çağrılabileceklerini belirterek plaket takdim etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR