Advert

CHP’LİLERDEN PAZAR YERİNDE ÇORBA İKRAMI

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları tarafından pazar yerinde çorba ikram ettiler.

CHP’LİLERDEN PAZAR YERİNDE ÇORBA İKRAMI

Alaçam CHP ilçe başkanlığının iki hafta önce gençlik kolları başkanı Serhat Sölpük tarafından başlatılan çorba dağıtımına bu hafta kadın kolları ile devam etti.

CHP Alaçam ilçe örgütünün programında pazar yerinde sabahın erken saatlerine Pazar yerine gelen Cumhuriyet Halk Partisi CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Kadın Kolları Başkanı Elif Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pazar yerinde çorba dağıtarak vatandaşlarla sohbet ederek dert ve sıkıntılarına ortak oldular.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz yaptığı açıklamada;  “Yağmur çamur, sıcak soğuk demeden zor şartlar altında her zaman bizlere hizmet sunan emekçi pazarcı kardeşlerimize, CHP İlçe Kadın Kollarımızın hazırladığı sıcak sabah çorbalarını sunarak, kendilerine hayırlı işler diledik. Halkımız AKP; rejiminin tarım ve hayvancılığı bitirdiğini, Ekonomik kriz nedeniyle eve ekmek götüremediklerini söylüyor. İşsizlik, çocuklarını okutamamak, en çok üzüldükleri konuların başında geliyor. Alaçamlı kadınların ve gençlerin istihdam alanlarını geliştirecek, tarım ve hayvancılığımızı geliştirecek, ürünlerimizin hak ettiği değeri bulmasını istiyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ