Advert

BAŞKAN DEMİR, GAZETE TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Basın İlan Kurumu (BİK) Samsun Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısında ilçelerdeki gazetelerin temsilcileriyle buluştu.

BAŞKAN DEMİR, GAZETE TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Demir, Basın İlan Kurumu Samsun Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıda, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Basının önemli bir değer olduğuna işaret eden Demir, basının yaptıklarıyla şehre negatif değil, pozitif katkı vermesi gerektiğini vurguladı. Samsun için önemli projeler üzerinde çalıştıklarını anlatan Demir, "Bu yıl ve gelecek yıl hayata geçireceğimiz projelerle Samsun önemli atılılar gerçekleştirecek. 2021 yılı sonunda çok daha farklı bir Samsun ile karşılaşacağız. Kırsalda ve şehir merkezinde 1100 kilometre civarında asfalt yol çalışması yapacağız. Bu, çok önemli bir rakamdır." dedi.

            BİK Samsun Bölge Müdürü Mustafa Bayraktar da yerel gazete temsilcileriyle Demir'i bir araya getirerek, fikir alışverişinde bulunmak ve basın çalışanlarının sorunlarına çözümler üretmek istediklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ