Advert

ÖZEL ÇOCUKLARDAN POLİSLERE ANLAMLI ZİYARET

Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı hafif otistik öğrencileri Alaçam Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek asker selamı verdiler.

ÖZEL ÇOCUKLARDAN POLİSLERE ANLAMLI ZİYARET

Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı hafif otistik öğrencileri Mertcan Şen, Asil Öztürk ve Alpay Anarat velileri ile birlikte öğretmenleri Mehmet Emin Aydın ve Seçgül Keskin gözetiminde Alaçam Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin'i makamında ziyaret ettiler.

HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATI OLAN POLİSLERİMİZ

            İlçe Emniyet Müdürü Vekili Erol Can Keskin tarafından kapıda karşılanan özel çocuklar, vatanın ve devletin yılmaz bekçileri, huzur, güven ve asayişin ise teminatı olan emniyet mensupları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar. Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin tarafından en güzel şekilde ağırlanan özel çocuklar, bu anlamlı ziyaret sırasında tüm polislere teşekkür etmeyi de unutmadılar.

            Alaçam Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe halkının huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin özel çocuklara Emniyet Logolu birer tane şapka hediye ederek onların gönüllerini aldı. Keskin, Özel çocuklar bizin en büyük misafirimiz ve biz onlarla gurur duyuyoruz dedi. Ziyarete gelen Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı hafif otistik öğrencileri öğlen saatine gelesi nedeniyle İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin tarafından yemek ikram edildi.

EMNİYET TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR

            Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı hafif otistik öğretmenleri Mehmet Emin Aydın ve Seçgül Keskin "Ülkemizin daha huzurlu ve güvenilir olması için gecesini gündüzünü katan kahraman polislerimizin ve onların yanında her daim olduğumuzu belirtmek için bu ziyareti gerçekleştirmek istedik. Sağ olsunlar başta emniyet müdürümüz Sayın Erol Can Keskin olmak üzere tüm emniyet personelimiz bizlere yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Amacımız bu tür ziyaret ve etkinlikler ile özel çocuklarımızın hayatlarına anlam kazandırmayı ve onların dünyalarını renklendirmeyi amaçlıyoruz. Özel yavrularımızın hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için Alaçam Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettik.

"İYİ Kİ VARSINIZ"

            Özel çocukların ziyareti hakkında konuşan İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin ise, "Öncelikli bugün bizleri ziyaret eden Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı hafif otistik öğrencileri Mertcan Şen, Asil Öztürk ve Alpay Anarat velileri ile birlikte öğretmenleri Mehmet Emin Aydın ve Seçgül Keskin'e teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Biz sizler ile daha güzeliz. Daha güçlüyüz. Bizler, tüm gücümüzle ilçe halkımızın huzur, güven ve asayişini temin etmek için gece gündüz demeden görevimizin başındayız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK