Advert

"Çaya Geliyoruz" Projesi Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen "Çaya Geliyoruz" projesi Alaçam'da devam ediyor.

Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Gözde Sarı ve gönüllüleri, "Çaya Geliyoruz" projesi kapsamında gençlerin evine konuk olmaya devam ediyor.

            Alaçam Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Gözde SARI ve MYO Öğrencilerinden oluşan Gönüllü Gençlik Liderleri Proje kapsamında ''Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül sohbet ister çay bahane" diyerek her hafta bir gönüllü gencinin evine konuk olan gençlik merkezi liderleri Gözde Sarı ve gönüllüleri, bu hafta gençlik merkezi üyelerinden Aleyna ve Busenur'un ve ailesinin evine konuk olduk.

            Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Aleyna ve Busenur'un ailelerini yakından tanıma fırsatı bulduk gönüllü gençler, aile üyeleriyle, çay içerek sohbet etti. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirten Aleyna ve Busenur'un ailesi, gençlik merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

            Ziyaretlerin her hafta düzenli bir şekilde devam edeceğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ise, şöyle konuştu: "Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 il de Gençlik Merkezlerimizi kapsayan 'Çaya Geliyoruz' projesiyle gençlerimizin evlerine konuk olmaya devam ediyor ve ailelerimizle hasbihal ediyoruz. Bu şekilde hem gençlerimizin ailelerine güven aşılıyor hem de gençlik merkezi faaliyetlerimizi daha kapsamlı bir şekilde anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimizle gençlerimizin dertlerini dinleyip sevinçlerine ortak olmaya devam edeceğiz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR