Advert

BAŞKANLIK KOLTUĞU NİMET KARANLIK’A EMANET

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sebebiyle Belediye Başkanlık Vekilliğini Alaçam Belediyesi Meclisi Kadın Üyesi Nimet KARANLIK’a bıraktı.

BAŞKANLIK KOLTUĞU NİMET KARANLIK’A EMANET

Alaçam Belediye Başkan Vekilli  Nimet KARANLIK Öncelikle “Bu görevi bana veren Başkanımız Sayın İLYAS ACAR’a tüm kadınlar adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan ACAR,’’Sosyal ve ekonomik hayatın her alanında büyük fedakarlıklar gösteren ve rol üstlenen kadınlarımıza sahip çıkmalı ve hak ettikleri değeri vermeliyiz. Şanlı tarihimize baktığımızda Türk kadını tarihimizin her devresinde eşsiz fedakarlık ve cefakarlık göstermiş, cephelerde kahramanlıklarla destanlaşmış, hayatın her alanında önemli sorumluluklar almıştır. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (SAV)’in ”Cennet annelerin ayakları altındadır.” sözünün muhatabı olan kadınlar, doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan güzide değerlerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazi annelerinin olmak üzere tüm kadınların ”8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyorum.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET