Advert

ETYEMEZ MAHALLESİNDE ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Vatanımızın Bölünmez Bütünlüğünü Korumak Adına Canını Feda Eden Aziz Şehitler İçin Etyemez Gülloğlu mahallesi merkez Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu.

ETYEMEZ MAHALLESİNDE ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

            İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR ve Meclis Üyeleri, İlçe Garnizon Komutan V. Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Murat DEMİREL, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can KESKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, İlçe Müftüsü Orhan BAL, Orman İşletme Şefi Eyüp Can ÇARKACI, Yakakent Müftüsü Muhammet SALMAN, AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Etyemez Mahallesi Muhtarı Arif ANARAT ve Mahalle Sakinleri Tarafından düzenlenen Mevlid-i Şerif Programı iştirak ettiler.

            Etyemez Mahallesinde Gülloğlu mahallesi merkez Camiinde Öğle namazından sonra İlçe Müftüsü Orhan BAL ve Din görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif okundu program sonrası vatandaşlara ikramda bulunuldu.

                Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, vatandaşların huzur ve güvenliği, milletin birlik ve beraberliği ile kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna şehadet mertebesine erişen şehitler ile tüm şehitlere Allah'tan rahmet diledi.

                AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, “Cenab-ı Allah bir daha böyle acıları vatanımıza, milletimize, ordumuza yaşatmasın inşallah. Sınır dışında şu anda operasyonda olan ordumuzun dualarla yanında olmaya çalışıyoruz. İnşallah Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi ilelebet daim eylesin." dedi.

            Etyemez Mahallesi Muhtarı Arif ANARAT: Mahallemizde yapmış olduğumuz programda emeği geçen mahalle halkına şükranlarımı sunuyorum. Vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize allah’tan rahmet diliyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ