Advert

MHP'DEN AK PARTİYE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İlçe Başkanlığına yeni atanan Hazan Özdemir'i parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

MHP'DEN AK PARTİYE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül, konuşmasında, “Ülkemiz ve milletimiz için elini taşın altına koyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği yolda biz de Alaçam’da AK Parti ilçe teşkilatımızla kol kola gönül gönüle halkımız ve ilçemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumhur ittifakımız sağlıklı ve bir şekilde yoluna devam etmektedir. Hedefimiz; yaptığımız güç birliği ve gönül birliği ile şehrimize ve halkımıza en iyi hizmetlerin sunulmasıdır. AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hazan Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

            AK Parti İlçe Başkanı Hazan Özdemir: Hayırlı Olsun Ziyaretine Gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaçam İlçe Başkanı Sayın Erdinç GÜL ve Yönetim Kurulu Üyelerine Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Tek Tek Teşekkür Ediyor, Çalışmalarında Başarılar Diliyorum. Cumhur İttifakı Olarak İlçemize Hizmet İçin Var Gücümüzle Birlikte Çalışacağız dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK