Advert

BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN PROJE ZİYARETİ

Alaçam ilçesinde 2018 yıIında "Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı" kapsamında ziyaret ettiler.

BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN PROJE ZİYARETİ

Alaçam ilçesinde 2018 yıIında "Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı" kapsamında Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından kabul edilen "Orada Bir Köy Var, Yakında" projesinin devam ettiği geyikkoşan mevkideki alanda incelemelerde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun Uz ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaret edere yetkililerden bilgi aldılar.

                AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir, Alaçam Belediyesi tarafından hazırlanan ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajası (OKA) Tarafından % 60 Hibe Sağlanan, 10 adet Bungalov tipi Ev, 8 adet İşyeri ve okçuluk oyun alanından oluşacak olan geyikkoşan mevkiinde yapımı devam eden "ORADA BİR KÖY VAR, YAKINDA" projesini; Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dursun UZ, Belediye Meclis Üyeleri Nimet KARANLIK ve Güven KICIR ile birlikte, yerinde inceleyerek proje yetkilisinden çalışmalar hakkında bilgi aldık. projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ