Advert

SAMSUN'LU GAZİLERDEN SİNOP VALİSİ KÖKSAL ŞAKALAR'A ZİYARET

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanlığı ile Gaziler Bafra Temsilciliği ile birlikte Sinop Valisi Köksal Şakalar'ı makamın da ziyaret etti.

SAMSUN'LU GAZİLERDEN SİNOP VALİSİ KÖKSAL ŞAKALAR'A ZİYARET

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Gaziler Bafra Temsilcisi Rahmi Şahin, Samsun Muharip Gaziler Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, eski emekli Vakıfbank müdürü Mehmet Kuyumcu ve Ahmet Şen olmak üzere Sinop Valisi Köksal Şakalar'ın ziyaretinde hazır bulundular.

                Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril Sinop Valisi Köksal Şakalar'ın ziyaretimizin asıl sebebi eski İlkadım Kaymakamlığı yapmış ve şu anda Bursa Osman Gazi Kaymakamı olan Zafer Orhan'ın İlkadım Kaymakamlığı görevi sırasında yaptırmış olduğu içinde 63 Samsun ve ilçelerinde bulunan Kore Gazisinin isminin olduğu ve TÜBİTAK' ta 2.cilik ödülünü alan " Kore Gaziler Anı Kitabını " Sinop Valimize makamında taktim ettik.

                Diril, ziyaretimizin sinun da ayrıca, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu tarafından Samsun'da çeşitli görevlerde yer almış, Gazi yakınlarına yakından ilgilenen ve şu an Sinop İl Özel İdare Genel Sekreteri Yahya Çınkıl'ıda makamında ziyaret ederek kendisine "  Kore Gaziler Anı Kitabını" taktim ettikten sonra sohbet içinde eski günleri yad ettik.

                Diril, ziyaretlerimizin sonunda hem Sinop Valisi Köksal Şakalar'ı hemde Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl' ı Samsun ve Bafra'ya davet ettiklerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK