Advert

MHP ALAÇAM TEŞKİLATINDAN 14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMASI

MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Alaçam Devlet Hastanesi ve Toplum Sağlığı Başkanını makamlarında yönetim kurulu birlikte ziyaret etti.

MHP ALAÇAM TEŞKİLATINDAN 14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMASI

Erdinç Gül, Alaçam Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Radi Şen ve Toplum Sağlığı Başkanını Ertan Baş'ı makamlarında ziyaret ederek, Alaçam’da ve Türkiye’nin her karış toprağında görev yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

            MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül, “Hayat kurtarmak gibi kutsal bir vazifeyi ve çok büyük bir sorumluluğu üstlenerek insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı ilke edinen Tıp çalışanlarımıza her zaman minnettarız. Değerli Sağlık çalışanlarımız ülkemizde zor şartlarda çalışmaktalar. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’de son nefesinden önce “beni Türk Hekimlerine emanet ediniz” derken hem yüksek Türk Hekimliğine göndermede bulunmuş ve dünya üzerinde Türk Hekimliğine olan yüksek güvenini bizlere sözleri ile miras bırakmıştır.

            Bu vesile ile Bütün Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı daha mutlu daha iyi koşullarda yaşayacakları bir yıl olması dileklerimle kutlarım.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ