Advert

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Alaçam ilçesinde 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi.

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Murat Demirel,  AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, daire amirleri ve okul müdürleri katıldı.

Alaçam Cumhuriyet MeydanındaKaymakamlık ve Belediye Başkanlığının çelenklerinin sunulmasının akabinde, Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program son buldu.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yıl dönümü anma programı, korona virüs tedbirleri kapsamında sadece Atatürk anıtına düzenlenen çelenk sunma programı ile sona buldu.

İçişleri Bakanlığı’ndan gelen yazı ve tedbirler gereği, sade bir tören ve sadece protokol üyelerinin katılımıyla, saygı duruşu, İstiklal Marşı ve çelenk sunma merasimi ile tören sonlandırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ