Advert

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı

Alaçam’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle çelenk sunma programı düzenlendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı

Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program son buldu.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde program sonrası şu ifadeleri kullandı: “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilan ettiği, milletimizin en büyük eseri ve aynı zamanda gurur ve iftihar kaynağımız olan Cumhuriyetimiz, bugün 95.yılına ulaştı. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. 95. kuruluş yıl dönümünde aziz hatıranızı yâd ediyor, tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum dedi."

         Programa Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı Hadi Uyar, Garnizon Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Melahat Yeşilyurt, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Nüfus Müdürü Kemalettin Taşdelen, Malmüdürü Hüseyin Şimşek, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Radi Şen, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Güney, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Şoförler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt, Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül,  Engelliler Derneği Başkanı Vahide Topal, Gazilerimiz, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve öğretmen öğrencilerin katılımı ile son buldu.

            Program sonrası Kaymakam Zaman Gazilerimiz ile yakından ilgilenerek sıkıntılarının olup olmadığını sordu. Gazilerimiz ise Kaymakam Zaman’a teşekkür ettiler.

Daha sonra Muhtarlar Derneğine geçilerek burada sohbet havasında birliktelik oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR