Advert

YENİCE MAHALLE MUHTARI SOKAKLARI KORONA VİRÜSE KARŞI İLAÇLADI

Yenice Mahalle muhtarı Mustafa Geveci kendi makinası ve kendi imkanları ile mahallenin bütün sokaklarını korona virüse karşı tek tek ilaçladı.

YENİCE MAHALLE MUHTARI SOKAKLARI KORONA VİRÜSE KARŞI İLAÇLADI

             Yenice Mahalle Muhtarları Mustafa Geveci Mahalle sakinleri için tedbiri arttırdı. Covid-19 virüsüne karşılık önlemler çerçevesinde bütün sokaklarını ilaçlama yaptı.

            Covid-19 virüsüne karşılık önlemler çerçevesinde Yenice Mahalle muhtarları tarafından yapılan ilaçlama halk tarafından da takdir edildi. Yenice Mahalle Muhtarları Mustafa Geveci kendi mahallesinde bulunan sokakları ilaçlayarak Corono virüs için mahalle sakinlerine de uyarılarda bulundu. İlaçlamayı gerçekleştiren Yenice Mahalle Muhtarları Mustafa Geveci, "Kendi imkanlarımla ilaç ve ilaçlama makinası ile mahallemizin bütün sokaklarını ilaçlamasını kendi imkanlarım ile gerçekleştirdim. Mahalle sakinlerinin sık kullandığı alanları Covid-19 için tedbir alıyoruz. Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımızın da evde kal uyarılarına uymaları konusunda uyarılarda bulunuyorum" dedi.

            İlaçlamadan duyulan memnuniyetlerini dile getiren Vahit Düşünsel, Yunus Akar, Engin Düşünsel, Mehmet Vatan, Bekir Uslu, Arslar Demircan, Hüseyin Lokman, Ekrem Yaman mahalle sakinleri "Önemli bir virüs ülkemizde etkisini gösteriyor. Devletimizin aldığı tedbirlerin yanı sıra bizler vatandaşlar olarak da yapılan uyarılara harfiyen uymalıyız. Mahalle muhtarımızın da virüsle mücadelede yapmış olduğu ilaçlama ve uyarılar virüs karşısında daha da etkili bir mücadele vermemizde etkili olacaktır dediler.

            Yenice Mahalle Muhtarları Mustafa Geveci, Cami hoparlörinden 65 yaş üzeri vatandaşların evlerinden çıkmamaları konusunda ilanlar vererek uyarılarda bulunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ