Advert

ÇALIŞANLARINA ON GÜN CORONA VİRÜS TATİLİ VERDİ

Corona virüsü salgını nedeniyle Alaçam Sanayi sitesi esnaflarından ÖZYILMAZ MOBİLYA İMALATI SAHİBİ Vedat Özyılmaz çalışanlarının ve müşterilerimin sağlığı nedeni ile iş yerimi on günlüğüne kapatma kararı aldım dedi.

ÇALIŞANLARINA ON GÜN CORONA VİRÜS TATİLİ VERDİ

Corona virüsü salgını nedeniyle Alaçam Sanayi sitesi esnaflarından ÖZYILMAZ MOBİLYA İMALATI SAHİBİ ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz çalışanlarının ve müşterilerimin sağlığı nedeni ile iş yerimi on günlüğüne kapatma kararı aldım dedi.

Özyılmaz: Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) için bizde böyle bir önlem almaya karar verdik dedi. Tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüsü salgını nedeniyle iş dünyası çalışanlarının yanı sıra halk sağlığını korumak için teyakkuza geçti. İşletmelerde hijyen önlemleri en üst safhaya çıkarılırken, ülke genelinde Sağlık Bakanlığı'nın uyarılarına harfiyen dikkat ediliyor.

Önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığını korumak. Bu amaçla önlemlerimizi artırdık. Sonuçta burada devam eden bir üretim süreci var. Bir yandan bunu sağlamaya çalışırken bir yandan da çalışanların sağlığını korumak durumundayız dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI