Advert

BAFRA'DA KAPALI BÜYÜK VE KÜÇÜK PAZARA GİRİŞ ÇIKIŞLAR KONTROLLÜ YAPILIYOR

Bafra ilçesinde Korona (korovit - 19) bulaşıcı Virüse karşı alınan Tedbirlerin artırılması sonucu başta Modern Kapalı Büyük Pazar ve Küçük Pazar yerlerinin Giriş ve Çıkışlar Bafra Zabıta Ekipleri ile Bekçilerin kontrolü altında yapılıyor.

BAFRA'DA KAPALI BÜYÜK VE KÜÇÜK PAZARA GİRİŞ ÇIKIŞLAR KONTROLLÜ YAPILIYOR

Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Topuz ve Zabıta Komiseri Uğur Özkülünk, İç işleri Bakanlığımızın yayınlamış olduğu son  genelgede vatandaşlarımızın toplu şekilde alış verişlerini yapmış olduğu Modern Kapalı Büyük Pazar  ve Küçük Pazar Yerinin  giriş ve çıkışlar kontrollü yapılmaya başladık.

            Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Topuz, özellikle pazar esnafı arkadaşlarımız ellerinde eldiven ağızlarında ise Maske takarak ve kendi arasındaki 3 metre mesafesine uyuyorlar.

            Pazara alış veriş yapmak için gelen vatandaşlarımız ilk olarak ateşleri ölçümüdü yapılıyor.  Bafra Zabıta ekipleri ve Bekçiler tarafından Maskesiz içeri alınmıyorlar. Özellikle 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlarımızda kontröl ediliyor. Pazar yerlerinde Giriş ve Çıkışlarda  vatandaşlarımızın ellerini dezenfekte yapmaları için temizlik malzemeleri bulunuyor.

            Topuz, ilçemizde bulunan Modern Kapalı Büyük Pazar ve Küçük Pazarda tüm tedbirlerimizi aldık. Belediye ile ortaklaşa çalışarak her iki pazar yerimizi de önce ilaçla dezenvekte çalışması daha sonra köpükle yıkayarak korona ( korovit -19 ) bulaşıcı virüse karşı onları koruma adına tüm çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

            Her iki pazar yerinde alış veriş yapacak vatandaşlarımıza yeni kurallara göre alacağı ürünlere elle temas ettirilmeyerek pazar arkadaşlarımızın kendisi yardımcı oluyor dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET