Advert

ALAÇAMLILAR DERNEĞİNDEN RAMAZAN KOLİSİ YARDIMI

Merkezi İstanbul Esenlerde bulunan, Alaçamlılar Derneği bu yıl Korona virüs Covid19 virüsünün dağılmasının nedeni ile Ramazan ayında yapılmayacak iftar programları bütçesiyle, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Kolisi dağıtarak değerlendireceklerini belir

ALAÇAMLILAR DERNEĞİNDEN RAMAZAN KOLİSİ YARDIMI

Merkezi İstanbul Esenlerde bulunan, Alaçamlılar Derneği bu yıl  Korona virüs  Covid19 virüsünün  dağılmasının nedeni ile Ramazan ayında yapılmayacak iftar programları bütçesiyle, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Kolisi dağıtarak değerlendireceklerini belirtti.

Dernek Başkanı Mustafa Elibol, Ramazan kolileriyle Korona virüs  Covid19 virüsünün  salgından dolayı mağdur olanlara ve çalışamayan geliri olmayanlara katkı sunmayı hedeflediklerini açıklayarak, yardım çalışmasına hayırseverlerden destek istedi. Başkan Elibol, 200 koli ve üzeri bir dağıtım planladıklarını belirtti.

İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol, başlatmış olduğumuz bağışla mağdur, çalışamayan geliri olmayanlara katkı sağlamayı ve ihtiyacı olan kimselere ulaştıracaklarını belirt.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ