Advert
Advert

Kaymakam Zaman'dan Hastane Ziyareti

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak Başhekim Dr. Radi ŞEN’den bilgiler aldı.

Kaymakam Zaman'dan Hastane Ziyareti

Alaçam Devlet Hastanesi ziyaretinde Başhekim Dr. Radi ŞEN, Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş ve Hastane Müdürü Satılmış Tural'da hazır bulundu.

            Daha sonra hastane acil servisine geçen Zaman, burada yatan hastaları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Hastalardan bazıları Kendilerini yalnız bırakmayan Kaymakam'a teşekkür eden vatandaşlar, “Böyle bir kaymakama sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Her zaman bizlerle ve sorunlarımızla ilgilenen biri var. Her sorunumuz olduğunda kapısını çalabileceğimiz ve bizimle ilgilenecek bir kaymakamımızın olduğunu bilmek bizleri mutlu ediyor. Allah kaymakamdan razı olsun” dediler.

            Kaymakam Zaman ise, hastanenin gezdikten sonra hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenerek yatan hasta servisine çıktı. Yatan hastaları ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulunan Zaman, Yatan hastalar hakkında bilgiler de adı. İnsanlarımızın sağlığı bizler için çok önemlidir. Devletimiz, vatandaşlarımızın güzel ve sağlıklı yaşaması için vardır. Devletimiz bizleri vatandaşımıza hizmet etmek için atamıştır. ‘Halkını yaşat ki devlet yaşasın’ düşüncesi ile hizmetlerimizi yapıyoruz.

            Başhekim Dr. Radi ŞEN, Daha kaliteli ve güzel bir sağlık hizmeti sunarak, vatandaşlarımızın sağlıklı yaşamına katkıda bulunacağız, bizleri ziyaret eden Kaymakamımız Fikret Zaman'a, şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI