Advert

BAŞKAN PERÇİN, YARDIM PAKETLERİNİ EVLERE KADAR ULAŞTIRDIK

CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin; CHP Olarak İhtiyaç Sahiplerini Unutmadık, Yardım Paketleri Evlerine Kadar Ulaştırdık.

BAŞKAN PERÇİN, YARDIM PAKETLERİNİ EVLERE KADAR ULAŞTIRDIK

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanlığından Yeni Tip Korona (Kovit 19 )  bulaşıcı virüse karşı ilçemizde alınan önlemler ve tedbirler kapsamında başta 65 yaş üstü ile sosyal yardıma ihtiyacı olan Ailelere Gıda Yardımı Paketleri hazırlayarak belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

            Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, Dünya Ülkelerinde ve Ülkemiz de ise Mart ayından itibaren yeni tip Korona (kovit -19 ) bulaşıcı virüsün görünmesi ve onun akebinde alınan tedbirler doğrultusunda yaşanan süreçte ilçemizde başta 65 yaş üstü vatandaşlarımız olmak üzere maddi sıkıntısı yaşayan ailelere ve hanelere Gıda yardım paketleri hazırlayarak kapılarına kadar tek tek Parti çalışanlarımız tarafından ulaşımını sağladık.

            Perçin, zor günler yaşadığımız şu günlerde CHP Bafra örgütü olarak arkadaşlarımızla hep birlikte sahadaydık. İhtiyaç sahiplerini belirleyerek onlara bu zorlu süreçte  gıda yardımı paketleri hazırlayarak ulaştırdık. Yaşamış olduğumuz bu zorlu günleri Millet olarak  hep birlikte atlatacağız diyen Vahit Perçin, bu zorlu günlerde geçecek geride kalacak inşallah dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET