Advert

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK TOPLANTIDA KONUŞTU

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapılan toplantıda konuştu.

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK TOPLANTIDA KONUŞTU

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapılan İl Pandemi Kurulu Toplantısı'nda, koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler ve uygulamalar değerlendirildi.

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapılan İl Pandemi Kurulu Toplantısı'nda, koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler ve uygulamalar değerlendirildi. Vali Osman Kaymak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında önümüzdeki günlerde başlayacak Pandemi Sosyal Destek Programı 3. Faz ödemelerinin ikametlere ulaştırılması için ilçe kaymakamlarının hazırlık yapması talimatı verdi.

Osman Kaymak, 23-26 Nisan tarihleri arasında ilan edilen sokağa çıkma kısıtlaması süresince, gıda başta olmak üzere vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını evlerine ulaştırmaya devam eden Vefa Sosyal Destek Gruplarımıza teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Kaymak Ramazan ayında yoğunluğun artabileceği pazar ve marketlerde denetimlerin sıkılaştırılması ve fiziksel mesafe kuralından asla taviz verilmemesi gerektiğini belirtti. Samsun'da e-devlet ve epttAVM üzerinden başvuru yapan vatandaşlarımıza PTT Başmüdürlüğümüz tarafından bugüne kadar 77.945 adet maske dağıtımının yapıldığını belirten Vali  Osman Kaymak, bu hafta itibariyle 25 bin adet maskenin daha vatandaşlarımıza ulaştırılacağını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI