Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN 23 NİSAN DOĞUMLU ÖĞRENCİYE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, evinde ziyaret ettiği 23 Nisan doğumlu ilkokul öğrencilerine doğum günü pastası ve çeşitli hediyeler verdi.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN 23 NİSAN DOĞUMLU ÖĞRENCİYE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Alacam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte 23 Nisan tarihinde doğan ve yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan çocuklara sürpriz kutlama yapıldı.

            Alacam Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 100.yılı kutlamaları çerçevesinde, 23 Nisan tarihinde doğan çocuklara sürpriz kutlama yapıldı. 

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman ilçenin çeşitli  Mahallerindeki ilkokul öğrencilerini evlerinde ziyaret ederek 23 Nisan doğumlu olan öğrencilerin pastalarını keserek "İyi ki doğdun" sözleriyle alkışlara eşlik ettiler.

            Öğrenci aileleri evlerine kadar gelerek sürpriz yapan kaymakam ve ilçe milli eğitim müdürüne sürpriz kutlamadan dolayı teşekkür ettiler.

            İlce milli Eğitim müdürlüğü tarafından tespit edilen 23 Nisan doğumlu öğrencilerin tespit edilmesinin ardından onların sevincine ortak olmak istediklerini dile getiren Alaçam  Kaymakamı Fikret Zaman; “ ilçemizde ikamet eden çocuklarımızdan tespit ettiğimiz 23 Nisan doğumlu olan öğrencilerin sevincine ortak olmak istedik. Yavrularımızın okul ve eğitimle ilgili motivasyonlarını artırmak ve bağımızı koparmamak adına böyle güzel bir sürpriz yapmak istedik. Çocuklarımıza aileleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Bugün onların günü, bu yüce devlet onlarla birlikte çok daha yükseklere çıkacak ve bugün olduğu gibi yarın da mazlumların sesi nefesi olacaktır. Milli egemenliğin 100. yılında Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kurucu meclisin tüm üyelerini rahmet ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını da kutluyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ