Advert

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARI BİTİYOR MU!

Türkiye'de koronavirüs tedbirlerinin ardından hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarının ne zaman sonlanacağı merak ediliyor.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARI BİTİYOR MU!

Hükümetin hazırladığı 4 aşamalı normalleşme planının detayları belli oldu. Buna göre sokağa çıkma yasağının kademeli olarak son bulması bekleniyor.

            Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından Türkiye'deki ilk normalleşme adımlarını açıklamıştı. Erdoğan açıklamasında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarının bir süre daha devam edeceğini belirtmişti. Normalleşme planı çerçevesinde yarından itibaren berber, kuaför, güzellik merkezi ve AVM gibi yerler tekrar açılıyor. Peki sokağa çıkma kısıtlamaları ne zaman sona erecek?

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARI İÇİN TARİH VERİLDİ

            Hürriyet'in haberine göre hükümetin hazırladığı 4 aşamalı normalleşme planının detayları belli oldu. Plana göre hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma yasağının Ramazan Bayramı sonrasına kadar devam etmesi planlanıyor. Bayram sonrasında vaka sayılarındaki durumun iyileşmesi durumunda sokağa çıkma kısıtlamalarına haziran ayında son verilmesi bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ