Advert

TURAL'DAN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile ilgili tedbirler artarak devam ediyor.

TURAL'DAN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek okullarımıza taşımalı olarak gelen öğrencilerimizi evlerinde ziyaret ederek deneme test kitapları verdi.

            Ülkemizde de ilk coronavirüs vakası görülmesinin ardından önlemler alınmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da tedbirler alındı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), corona virüsü salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda okullardaki tüm sosyal etkinliklerin iptal edildiğini son dakika olarak duyurmuştu. Bakanlığın yazısında, il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine yapılacak sosyal etkinlik müracaatlarına izin verilmeyeceği ve konuyla ilgili tedbirlerin valiliklerce alınacağı kaydedilmişti.

            Bu doğrultuda Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği öğrencileri corona virüsü salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda merkezde bulunan okullarımıza taşımalı olarak gelen öğrencilerimizi evlerinde ziyaret ederek evlerinde interneti olmayan öğrencilere TYT ve LGS test ve deneme kitapları verdik. En kısa zamanda okullarına dönmelerini ve eski günleri gibi okul bahçesinde koşup top oynamak inşallah yakın zamanda dönmelerini arzuluyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR