Advert

65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MASKE DAĞITILDI

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, koronavirüs sürecinde şimdi vefa zamanı diyerek 17 Mayıs Pazar günü sokağa çıkarak 4 saat dışarıda yürüme mesafesinde ve parklarda oturan maskesiz vatandaşlarımıza emniyet güçlerimiz tarafından maske dağıtıldı.

65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MASKE DAĞITILDI

Konuyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Zaman, Destek olanlara teşekkür ederek “Bu çetin ve zor süreçte şimdi vefa zamanı anlayışıyla; vatandaşlarımıza çeşitli hizmetlerin sunumunu sağlayan Alacam Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarına ve destek olan bütün kamu personeli ve STK gönüllülerine teşekkür ediyor,  selam ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Zaman, koronavirüs salgınıyla topyekün mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini bildirdi. Salgının yayılma ve bulaşma riskini azaltmak için 3 kural olduğunu hatırlatan Zaman, "Hepimiz ezberledik ama tekrar edelim: Bir, evde kalmak, iki hijyene özen göstermek, üç sosyal izolasyon. Kurallarına daha fazla dikkat edeceğiz. Zorunlu olmadıkça asla ama asla evden çıkmayacağız. Biz, bu virüsü eninde sonunda yeneceğiz dedi.

"Son olarak büyüklerimize seslenmek isterim: Kıymetli büyüklerimiz, sizler bizim başımızın tacısınız. Dua kapımızsınız. Hepimiz sizin için seferber oluyoruz. Bu süreçte gıda, sağlık ve hijyen malzemelerini evinize biz ulaştırıyoruz. Salgının üstesinden kurallara uyarak gelecek, evde kalarak virüsü yeneceğiz inşallah. Alaçamlı tüm hemşehrilerime bir kez daha evinde kal çağrısı yapıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ