Advert

CHP'DEN PAZAR YERİNDE MASKE DAĞITIMI

CHP Alaçam İlçe Başkanlığı, koronavrüsle mücadele kapsamında Çarşamba günü Pazar yerinde Pazar esnafına ve vatandaşlara gönüllü olarak maske dağıttı.

CHP'DEN PAZAR YERİNDE  MASKE DAĞITIMI

Dünyada hızla yayılan koronavrüsle mücadele Türkiye çapında da devam ederken, Alaçam’da da top yekün dayanışma yaşanıyor. Bu kapsamda, CHP Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından salgının yayılmasını önlemek amacıyla pazar yerlerindeki pazar esnafına ve vatandaşlara maske dağıtımı yaptı. Maske dağıtım çalışmasına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  maskeleri gönüllü olarak dağıttılar. Başkan Canbaz ve ilçe örgütü pazarda sosyal mesafeyi koruyarak maske dağıttı.

            Gönüllü maske dağıtımına ilişkin kareler sosyal medya hesabından paylaşan İlçe Başkanı Canbaz, “Yaşadığımız salgın hastalıktan korunabilmeniz için pazar yerlerinde maske kullanımı zorunluluğu dolayısıyla; halkın yanında, halk için çalışan halkımıza ve pazarcı esnafımıza maske dağıtımı yaptık. İlçe örgütü olarak bizler de çalışmaları yerinde gördük, dağıtıma partimizin gönüllüleri ile birlikte maske dağıtımını gerçekleştirdik. Tabiki sosyal mesafemizi koruyarak, kişisel önlemlerimizi alarak” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ