Advert

BERBER VE KUAFÖRLER DENETLENDİ

21 Mayıs 2020 Perşembe günü Alaçam’da Belediye Zabıtaları ve Esnaf yöneticileri ile birlikte, korona virüsü salgını ile mücadele nedeniyle kapatılan kuaför, berber ve güzellik salonlarının yeniden faaliyete geçmesi üzerine denetimlerini sıklaştırdı

BERBER VE KUAFÖRLER DENETLENDİ

Alaçam’da Belediye Zabıtaları ve Esnaf yöneticileri ile birlikte, ilçede faaliyetlerini sürdüren kuaför, berber ve güzellik salonlarını denetledi. Zabıta ekipleri hijyen ve sosyal mesafe önlemleri başta olmak üzere yayımlanan genelgelere uyulup uyulmadığı konusunda denetimde bulundu.

Zabıta ekipleri, berber kuaför ve güzellik salonlarında çalışmaların maske kullanımı, dezenfekte, hijyen ve sosyal mesafe kuralları başta olmak üzere bir takım denetimler gerçekleştirdi. Kurallarla ilgili bilgilendirmelerde bulunan ekipler, sterilizasyon kuralları ile içeriye alınacak müşteri sayısına özellikle dikkat edilmesini istediler.

Konuyla ilgili bilgi veren Belediye Zabıtaları ve Esnaf yöneticileri, "Kuaför, berber ve güzellik salonları insan yoğunluğun olduğu yerler Korona virüs salgınının önlenmesi adına kuralların sıkı sıkıya uygulanması şart. Bizler bu denetimleri devam ettireceğiz, Esnafımız da kuralları uygulama konusunda duyarlı davranıyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ