Advert

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İlçemizin son yıllardaki en büyük atılımlarından birisi olan doğalgaz çalışmalarında kazı çalışmaları Lise Caddesinden başladı.

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 ‘Bugün ilçemiz yine tarihi günlerinden birini yaşıyor. Vatandaşlarımızın büyük bir özlemle beklediği doğalgaz çalışmalarında son aşamaya gelinerek ana boru hattının döşenmesi lise caddesinden başlamış bulunmaktadır. Doğalgazın ilçeye kazanımı ile birlikte hava kirliliği en aza indirilmiş olacak. Bunun akabinde doğalgazın tasarrufta başta olmak üzere birçok artısı vatandaşlarımıza sunulmuş olacaktır.

Akmercan Delta Doğalgaz işini Yapan firmanın koyduğu tabeladaki bilgilere göre çalışmaların 31 Aralık 2020 tarihinde bitirileceği belirtilmektedir.

KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER

            Bu vesileyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Bakanımız Berat Albayrak’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a, Ayrıca Alaçam önceki dönem belediye başkanımız Hadi Uyar'a, mevcut başkanımız İlyas Acar’a, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir’e ve Akmercan Delta Doğalgaz’a çok değerli katkıları ve hizmetleri için alaçam halkı adına teşekkür ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI