Advert

YAKAKENT CHP'DEN HAYIR ÇARŞISI

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent Kadın Kollarının himayesinde açılan hayır çarşısı açılışına CHP İl Başkanı Fatih Türkel, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve Eşi Gülay Deveci, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Alaçam, Baf

YAKAKENT CHP'DEN HAYIR ÇARŞISI

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent Kadın Kollarının himayesinde açılan hayır çarşısı açılışına CHP İl Başkanı Fatih Türkel, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve Eşi Gülay Deveci, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Alaçam, Bafra İlçe Başkanları katıldı.

                CHP Yakakent Kadın Kollarının tarafından açılan hayır çarşısının açılışı ile ilgili olarak açıklama yapan CHP Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, "CHP'nin hayır çarşılarının ilkini Yakakent'te açmış olmaktan mutlu ve gururluyuz. Hayır çarşımızın kurulmasına ve  açılışına katkı sağlayan  CHP İlçe Yöneticilerimiz Suat Ak, Sabiha Çalışır Kocaman, Yavuz Selim Kocaman, Aynur Baş, Nilüfer Köse , Akif Buharalı, Kadın Kolları Başkanı Halide Bayraktar'a ve yönetim kurulu üyelerine,  üyelerimize ve destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ederim." dedi.

                Hayır Çarşısının açılışında konuşan CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'de, "Tüm ilçelerde açacağımız hayır çarşıları partimizle hemşerilerimiz arasında kuracağımız iyilik köprüleri olacak. İhtiyaç sahibi komşularımız gönül rahatlığı ile gelip tüm ihtiyaçlarını çarşılarımızdan ücretsiz olarak karşılayacak, özellikle bu zor günlerde hayır çarşıları ile komşularımızın tüm ilçelerde azdan az, çoktan çok ihtiyaçlarını karşılayacağız yanlarında olacağız. Dayanışmaya ihtiyacımızın en üst seviyede olduğu bu günlerde tüm Samsunlu hemşerilerimizi bu iyilik hareketine destek olmaya davet ediyoruz." diye konuştu.

                Daha sonra katılımcılarla birlikte hayır çarşısının kurdelası kesildi. CHP İl Başkanı Fatih Türkel ve beraberindekiler Yakaknet'te vatandaş ve esnaf ziyareti de gerçekleştirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ