Advert

ALAÇAM LGS SINAVINA HAZIR

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, 20 Haziran pazar günü yapılacak olan LGS öncesi Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda toplanarak yapılması planlanan sınavın son hazırlıklarını incelemek için okulları da ziyaret etti

ALAÇAM LGS SINAVINA HAZIR

Hafta Sonu yapılacak olan LGS sınavına hazırlıklar tamamlandı. sınıflarda yapılacak olan sınavlarda ise öğrencilere dezenfektan, maske ve siperlik dağıtılacak.

            Hafta sonu yapılacak olan LGS sınavı için okullarında dezenfekte işleri tamamlandı. Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Şube Müdürü Fatih Mehmet Öztürkçe ile birlikte  ilçede LGS sınavı yapılacak okulları ziyaret ettiler.

            Konuyla ilgili konuşan Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, şunları söyledi, "Hafta sonu çocuklarımız çok öneli bir sınava girecekler. 3 aydır ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeni ile ertelenen LGS sınavını aldığımız tedbirlerle gerçekleştireceğiz dedi.

            Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural sınav sürecinde öğrencilerin okula giriş ve çıkışlarında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının, sınav salonlarında alınacak tedbirlerin önemine değinerek başarılı bir sınav süreci geçirilmesini temenni etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI