Advert

Bafra Şehit Ailelerinden Kaymakama Ziyaret

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinden kaymakam Zaman’a ziyaret

Bafra Şehit Ailelerinden Kaymakama Ziyaret

             Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette, Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, şehit ailelerinin kendisini ziyaret etmelerinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kaymakam Zaman, "Tüm şehitlerimiz ölüyorlar, ama hepsi aramızda yaşıyor. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz yalnız değillerdir. Şehit ve gazi ailelerini yalnızca özel günlerde değil her zaman hatırlandıkları hissini vermeliyiz. Fırsat buldukça şehit veya gazi ailelerinin evlerine ziyaret edeceğim, sıkıntısı olan şehit ailelerini sıkıntılarını kaymakamlık olarak çözmeye hazırız" dedi.

            Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin ise, "Bafra Şehit ve Gaziler Dayanışma Derneği olarak amacımız, vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna kamu kurum ve kuruluşlarında görev ve vazifelerini yerine getirirken şehit, gazi olan veya bu unvanı hak kazananların geride bıraktıkları ailelerini bir çatı altında toplamak, acılarını paylaşmak, yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak ve yurt savunmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur" diye konuştu.

            Kaymakam Zaman ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkan ve yönetimine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR