Advert

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını pandemi sürecinde ilçemizde başarılı çalışmalarda bulunan sağlık personellerini Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde özverili çalışmaları nedeniyle Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi ŞEN, Hastane Müdürü Satılmış TURAL, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Ertan BAŞ ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dr. Ayfer ARPA'yı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

            Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi ŞEN, Hastane Müdürü Satılmış TURAL, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Ertan BAŞ ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dr. Ayfer ARPA'yı makamında ağırlayan Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, salgın döneminde ağır görev üstlenen sağlık çalışanları ile bir süre sohbet etti.

            Başarı Belgesini Kaymakam Zaman’dan alan Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi ŞEN, Hastane Müdürü Satılmış TURAL, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Ertan BAŞ ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dr. Ayfer ARPA; “Bu anlamlı ödülün bizlere son derece moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bu ödülü bizlere layık gören Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman beye teşekkür ediyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI