Advert

“en güzel zaman seninle geçendir”

Alaçam Gençlik Merkezi tarafından kapalı spor salonunda düzenlenen “En Güzel Zaman Seninle Geçendir” projesi kapsamında Görsel Sanatlar Atölyesinde gençlerimiz tarafından üretilen el emeği göz nuru eserler sergilendi.

 “en güzel zaman seninle geçendir”

Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen programa Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Güney, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Garnizon Komutanı Samet Kuruçelik, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Melahat Yeşilyurt, Alaçam Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Şenol Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Radi Şen, Nüfus Müdürü Kemalettin Taşdelen, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih İleri, Öğretmenevi Müdürü Hüseyin Kara, Ziraat Bankası Müdürü Mesure Kırmacı, Ak Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül ve yönetim kurulu üyeleri, Alaçam Engelliler Derneği yönetimi, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Açılış konuşmasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan şunları söyledi; “Gençlik Merkezi faaliyetleri çerçevesinde “En Güzel Zaman Seninle Geçendir” projesi kapsamında Görsel Sanatlar Atölyesinde gençlerimizin yapmış oldukları birbirinden güzel eserler ile burada bir tanıtım yapıyoruz. Gençlerimizin hem zamanları değerlenmiş oluyor hem de sanat olarak kendileri için bir fırsat doğuyor” dedi.

Açılış kurdelesini Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Güney, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Garnizon Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ile birlikte keserek el emeği göz nuru olan birbirinden güzel eserleri incelediler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR