Advert

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE TEŞKİLATI GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

İYİ PARTİ Alaçam İlçe Başkanlığında 28 Haziran 2020 Pazar günü yapılan kongrede yeniden başkanlığa seçilen Dursun Ayvaz, ilk yönetim kurulu toplantısını parti binasında gerçekleştirildi.

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE TEŞKİLATI GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

İYİ PARTİ İlçe Başkanı Dursun Ayvaz Başkanlığında İlk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Dursun Ayvaz, kongre sürecinde sergilenen yoğun tempodan dolayı yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililere teşekkür ederek, “Gerek parti içinde, gerekse de ilçemiz ve kentimiz sınırlarında yaşayan vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerinin büyük olduğunu unutmamamız gerekiyor. Üstlendiğimiz sorumluluğun bilincinde olarak yürüteceğimiz siyasi çalışmalarımızda ince eleyip sık dokumamız gerekecek. Ülkede ve yerelde yaşanan gelişmeler milletimizin üzerine ağır bir yükken bizler bu yükü hafifletecek politikalarla hedefimizin Alaçam’da partimizi iktidar yapmak olduğu unutmayacağız. Yönetim kurulunda yaptığımız görev dağılımında görev alan tüm arkadaşlarımla birlikte Alaçam’ın İYİ olacağından kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

            Toplantı sonrası açıklanan listeye göre İYİ Parti Alaçam İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinde görev dağılımı şu şekilde oluştu: İlçe Başkanı Dursun Ayvaz, Teşkilat Başkanı İbrahim Bedir, İlçe Sekreteri Özkan Bolat, Muhasip Birgül Civelek, Sosyal Politikalar ve Kadın politikaları Başkan Yardımcısı Neriman Ekiz, Ekonomi ve Ar-Ge Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Siyasi Partilerle İletişim ve Protokol İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Necmettin Güller, Basın Yayın Ve Medya Sorumlu Başkan Yardımcısı  Orhan Baş, Seçim İşleri Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Sancar, Eğitim, Kültür ve Sanat İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Aynur Tongal, Sivil Toplum Kuruluşları ve Kamu Kurum İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Onur Akgül, Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Gençlik İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Şevket Ertaş, Strateji, İletişim, Propaganda İşleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Raziye Kök, Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuri Cem Baloğlu, Hukuk Danışmanı Vedat Ceylan, Halk ve İlişkiler Başkanı Rıdvan Kaya, Tarım Politikaları Başkanı İbrahim Erhan, Yönetim Kurulu Asil Üye Kadir Osma, Bilim Danışmanı Selçuk Çelenk, Yönetim Kurulu Asil Üye Fethiye Aydın, İdari Amiri Ramis Şen, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hikmet Atasoy, Sağlık Politikaları Songül Akay'dan oluştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET