Advert

ALAÇAM CHP'DEN HAYIR ÇARŞISI

Alaçam Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ihtiyaç sahipleri için hayır çarşısı açtı.

ALAÇAM CHP'DEN HAYIR ÇARŞISI

Hayır çarşısının açılış konuşmasında CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz şunları söyledi, “Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak kovid-19 salgını başladığı günden itibaren ortaya çıkan ekonomik sorunlar ilçemizde de hissedilmiştir. Bu bağlamda öncelikle 65 yaş üzeri kıymetli büyüklerimizin yanında olmaya gayret gösterirken, diğer yandan da ekonomik sorunlarla karşı karşıya kalan ailelerimize maddi manevi destek olmaya çalıştık. Yaşanan bu zorlu süreci gücümüz yettiği kadar kolaylaştırmak adına siz değerli hemşerilerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Hayır çarşısı projemizdeki amacımız yine destek ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına yapmış olduğumuz bir çalışmamızdır. İhtiyaç sahibi ailelerimiz buradan ücretsiz olarak kıyafet temin edebileceklerdir. Yanımızda olup bizlere destek olan hemşerilerimize teşekkür ederiz.” 

                CHP Samsun İl Örgütü ile Alaçam İlçe Örgütü olarak sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiğini belirten  İl Başkanı Fatih Türkel, Hayır Çarşısı, Alaçam İlçesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetine açıldı. CHP İl Başkanı Fatih Türkel; “Biz; Samsun'un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün Alaçamdayız yarın başka bir ilçemizdeyiz, memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Biz isteriz ki; yoksulumuzun olmadığı Türkiye'de yaşayalım ama bu çok yakındır. CHP iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır" ifadelerini kullandı.

                Açılışa, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu, Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin, Ondokuz Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt, Yakakent Kadın Kolları Ve Yönetimi katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK