Advert

VALİ DAĞLI'DAN ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Alaçam ilçe programı kapsamında Alaçam Ziraat Odası Başkanlığına ziyarette bulundu.

	VALİ DAĞLI'DAN ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Vali Dr. Zülkif Dağlı, Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Hüseyin Bedir’den faaliyetleri hakkında  bilgiler aldı. Ziyaret sırasında konuşan Vali Dr. Zülkif Dağlı,  Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi.

            Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten Vali Dr. Zülkif Dağlı, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

            Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve yönetim kurulu üyeleri de Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI