Advert

VALİ DAĞLI’DAN ESNAF ODASINA ZİYARET

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlarını ziyaret etti.

VALİ DAĞLI’DAN ESNAF ODASINA ZİYARET

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'yı Oda girişinde karşıladılar, Oda ve Kooperatif personelleriyle görüştü. Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Ziyarette konuşan Vali Dağlı, "Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ilimizin ve ilçemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için odalarımızın potansiyellerini en etkili ve verimli şekilde kullanmayı amaçlamaktadır. Alaçam'ın ekonomisinin temelini oluşturan bu işletmelerimizin gelişmesi, ekonomimize ve istihdama önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Yaptıkları çalışmalardan dolayı Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz'a ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu'ya teşekkür ediyorum" dedi.

            Oda Başkanı Vedat Özyılmaz, Alaçam Esnaflarıyla ilgili Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya bilgiler aktardı.

            Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu ziyaretlerinden dolayı Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya teşekkürlerini sundular.

            Ziyaret sonrası oda girişinde Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya Türk Bayraklı pano hediye ederek ilçeden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET