Advert

AMASYA VALİSİ MUSTAFA MASATLI'YA ZİYARET

Valiler Kararnamesi ile Ardahan Valiliğinden, Amasya Valiliği’ne atanan Vali Mustafa Masatlı'yı Makamında ziyaret Ettik.

AMASYA VALİSİ MUSTAFA MASATLI'YA ZİYARET

Alaçam İlçesinde yıllarca Kaymakamlık görevi yapan Vali Mustafa MASATLI, “Serhat Şehri Ardahan’dan, Şehzadeler Şehri Amasya ya tayin olmamı nasip eden yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bu göreve beni layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza buradan saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

            Sohbetimizin aralarında Alaçam ilçesini sorarak bilgiler alan Vali Masatlı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Mücadelesi'ne ışık tutan ve tarihiyle milletin geleceğine yön veren kutlu şehir ve stratejik önemi, turizm potansiyeli, tarım, hayvancılık, madencilik ve sanayisi ile cazibe merkezi olan Amasya’da vatandaşların daha huzurlu ve müreffeh bir hayat sürmesi için elimizden gelen gayreti sonuna kadar göstereceğini belirten Vali Masatlı, “ ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ ilkesini düstur edinerek; bıkmadan, usanmadan, kapımızı ve gönlümüzü Amasyalılara açarak tüm halkımızın hizmetinde olacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 hedefine, 2053 ve 2071 hedeflerine odaklı, sürekli büyüyen, gelişen ve kalkınan bir Türkiye için yorulmadan çalışıp, hep beraber hedeflerimize odaklanarak, şehrimizi her bakımdan en üst noktalara taşımanın gayretinde olacağız dedi. 

            Vali Mustafa MASATLI'yı ziyarete Alaçam eski Müftüsü şuan Tokat Müftü Yardımcısı Mustafa ÖZDEMİR, Alaçam Eski Tapu Müdürü ve Şuan Ordu Gülyalı Tapu Sicil Müdürü Nuh DEMİRAĞ, Alaçam Eski Özel İdare Müdürü şuan Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan Ünal ŞENTÜRK ve Alaçam’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi İsa ŞENTÜRK olarak ziyaret ederek eskileri yad ettik. Vali MASATLI tüm Alaçam halkına selamlarını sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET