Advert

YENİ HÜKÜMET KONAĞININ TEMELİ ATILDI

İlçemizde yeni hükümet konağının yapılacağı 4.200 m2'lik alanda inşa edilecek olan yeni hükümet konağı binasının temeli Samsun Valisi Dr. Zülkif DAĞLI tarafından atıldı.

YENİ HÜKÜMET KONAĞININ TEMELİ ATILDI

Samsun Valisi Dr. Zülkif DAĞLI, ilçemizde bir dizi incelemelerde bulunmak ve yeni hükümet konağı binasının temel atma törenine katılmak amacı ile ilçemizi ziyaret etti. Hükümet Konağı önünde Belediye Başkanı İlyas ACAR ve kurum müdürlerinin karşılaması ile başladı.

            Temel atma töreninin açılış konuşmasını Vali Yardımcısı Hasan BALCI İlçemizde yeni hükümet konağının yapılması konusunda bilgiler aktardı. Daha sonra İlçe Müftüsü Orhan BAL kürsüye çıkarak yapılacak olan yeni hükümet konağının ilçemize, milletimize ve tüm insanlığı hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

            Son olarak yaparak Samsun Valisi Dr. Zülkif DAĞLI "Temel atma törenini pandemi dolayısıyla çok kısıtlı sayıda bir kadromuzla yaptık. Alaçam hükümet konağımız gerçekten önemliydi. Bu manada temelimizi attık. Yaklaşık bir yıl sonra buranın inşaatı bitmiş olacak. Binanın açılışını da hep birlikte yaparız diye temenni ediyorum. Burada sayın İçişleri Bakanımıza, yine bakanlığımız kadroları ve tüm emeği geçenlere hepsine teşekkür ediyorum. Bu manada da Alaçam ilçemizin önemli bir sorunu bitmiş olacak. Çünkü kamu kurumlarımızın çoğunluğu değişik yerlerdeydi. Burada toplamış olacağız" dedi.

            Samsun Valisi Dr. Zülkif DAĞLI, Kaymakamlık makamına geçerek Alaçam Kaymakam Vekili ve Yakakent Kaymakamı Fatih EROĞLU'dan İlçemizde devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı ve görüş alıverişinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET