Advert

BAŞKAN SERHAT MURAT KARAGÖL DÜNYA EVİNE GİRDİ

28 Ağustos 2020 Cuma akşamı saat 20.00'de Alaçam eğitim bir sen başkanı ayrıca Öğretmenevi Müdür Yardımcısı Serhat Murat Karagöl sosyal mesafe kurallarına uyarak dünya evine girdi.

BAŞKAN SERHAT MURAT KARAGÖL DÜNYA EVİNE GİRDİ

Alaçam öğretmenevinde nezih bir ortamda kıyılan nikah töreni ile evliliğe evet diyen çiftin düğününe Alaçam kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam, Bafra ve Ondokuz Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri kurum amirleri, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Samsun şube başkanı ve yönetimi, Okul müdürleri, Öğretmenler ve çok sayıda sevenlerinin katıldığı düğün kurallara uyularak sona erdi.

                Alaçam Öğretmenevi Düğün Salonu Bahçesinde düzenlenen düğün merasimine eğitim camiası ve davetliler katıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği nikah ve düğün töreninde, Vural ve Karagöl çiftinin bu mutlu günlerinde sevdikleri ile birlikte gerçekleştirilen merasim töreninde Vural ve Karagöl çifti nikah defterine imzalarını attılar.

                Gecenin ilerleyen saatlerinde kız tarafı ekibinin hazırladığı kına merasimi Gelin ve Damat tarafından düğün merasimine katılan davetliler sosyal mesafe kurallarına uyularak yaptıkları kına merasiminde doyasıya eğlendiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET