Advert

ALAÇAM POLİSİ DENETİMDE

Alaçam’da polis ekipleri tarafından toplu taşıma, Motosiklet ve Özel araçlarının yoğun olarak kullandığı güzergahlarda denetimlerini sürdürüyor.

ALAÇAM POLİSİ DENETİMDE

Alaçam Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri tarafından korona virüsü pandemisine yönelik denetimler hız kesmeden devam ediyor.

KURALLARA UYMAYANLARA İŞLEM YAPILDI!

                Alaçam ilçe emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Yapılan denetimlerde ekipler toplu taşıma, Motosiklet ve özel araçlarının yoğun olarak kullanıldığı güzergahlarda denetimler gerçekleştirdi. Özel ve servis araçlarında uygulamaya konulan önemler yapılan denetimde kontrol edildi. Maske kullanımı, araç içinde dezenfektan bulunması, fazla yolcu bulundurulmamasına yönelik uyarılar yapıldı. Bu önlemleri yerine getirmeyen sürücüler hakkında işlem yapıldı.

‘HES KODU’ BİLGİLENDİRİLMESİ YAPILDI

                Ayrıca Samsun Valiliği tarafından kamu kurumlarına girişlerde başlatılan Hayat Eve Sığar (HES) kodu uygulaması hakkında yolculara bilgi verildi. Yolcular bu tür denetimlerin faydalı olduğunu ve devam ettirilmesi gerektiğini dile getirdi.

                Keskin, “Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında fiziksel mesafe, toplu taşıma araçlarında maske kullanımı ve fazla yolcu konularında denetimlerimiz aralıksız devam etmektedir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET