Advert

ALAÇAM AK PARTİ’DE HİZMET PLAKETİ

AK Parti Alaçam İlçe teşkilatı olarak her hafta Salı günü yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptıkları toplantıda geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

ALAÇAM AK PARTİ’DE HİZMET PLAKETİ

Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, İl Koordinatörü Haluk GÜNDOĞDU ve İl Yönetim kurulu Üyesi Yasin ÖZDEN ile birlikte yeni ve geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte haftalık yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa AKAR, Mustafa KARATAŞ ve Adil PARLAK’a Partimize yapmış oldukları hizmetler ve özverili çalışmalarından dolayı plaket takdimi yapıldı.

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, AK Partide yeni eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Kurulduğu günden itibaren teşkilatımız bünyesinde görev yapmış partimize, ilçemize, hizmet etmiş tüm yönetim kurulu üyelerimize ve tüm dava arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

Yeni Yönetim Kurulumuz İle Yapacağımız Çalışmalar Ülkemize, Şehrimiz, İlçemize, Partimize Hayırlı Olsun. Yüce Mevlam Utandırmasın dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET