Advert

Ali Şengül, AK Parti Alaçam Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

Her zaman doğruları söylemeyi düstur edineceğiz. Olmayacak vaadler ve sözler vermeyeceğiz. Ne aldatan olacağız ne de aldanan olacağız.

Ali Şengül, AK Parti Alaçam Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

Ak Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Belediye Başkan Aday Adaylığı için baş vuran Ali Şengül ve ekibine yapmış olduğu açıklamalardan dolayı teşekkür eder başarılar dilerim dedi.

            Ali Şengül'ün basın açıklaması, Çok değerli Ak Parti Alaçam ilçe başkanım, Sayın  ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, Kadın kolları başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Gençlik kolları başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, Mahalle başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, Muhtarlarımız, Sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli başkan ve temsilcileri, Partimizin kuruluşundan bugüne her kademesinde görev yapmış teşkilat mensuplarımız, uzaktan ve yakından gelen çok değerli misafirlerimiz , Hanımefendiler, beyfendiler ve değerli hemşerilerim hepinizi en içten duygularımla saygı sevgi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı.

            Alaçama yakışan ve ihtiyacı olan hizmetleri sunmak gayesi ile çıktığımız bu hizmet yolculuğunun   ilk adımını attığımız bu günde sizleri yanımızda görmekten büyük onur ve gurur duyuruyorum. Bu günde beni yalnız  bırakmadığınız için şükranlarımı arz ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.   Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

            Halka hizmet hakka hizmettir, insanı yaşat ki devlet yaşasın, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak söylemleri ve  ilkeleri ile kurulan ve bugüne kadar girdiği her seçimden başarı ile çıkan halkın büyük bir çoğunluğunun teveccühünü ve desteğini kazanan, başında tüm dünyanın takdirini kazanmış, halkın sevgilisi ve mazlumların umudu olmuş, dava yoluna baş koymuş, kendini milletine adamış büyük lider adam gibi adam "RECEP TAYYİP ERDOĞAN"IN bulunduğu Ak Parti'de  Kuruluşundan bugüne kadar, Ak Parti Alaçam İlçe Teşkilatında 8 yıl yönetim kurulu üyeliği 8 yıl ilçe başkanı olarak  onurla, gururla hizmet ettim. Bugünde farklı bir kulvarda yine aynı amaç ve gayeyle sizlerin huzurundayım.

            İlçe başkanlığı yaptığım 8 yıllık sürede yerel seçimler, genel seçimler, cumhurbaşkanlığı seçimi, halk oylaması seçimlerini hep beraber yaşadık. Girdiğimiz her seçimde sizlerinde destekleriyle Alaçam da  Türkiye ortalamasının hep üzerinde sonuçlar aldık. İlçe başkanlığımızdan önce ortalama % 41 olan Alaçamdaki Ak Parti oylarını ortalama % 54'lere taşıyarak sizlerin çalışması gayreti desteği ve emeği ile hep birlikte % 30 oranında artırdık. 1800 olan üye sayımızı yine sizlerin çabası ile 5300'lere çıkardık. Üye oranımızı % 8 den % 26'lara yükselttik. Emeği geçen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun. Onlara şükranlarımı arz ediyorum.

            Bilhassa 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde kazanılamayan Alaçam belediye Başkanlığını 2014 yılında partimiz adına siz değerli teşkilat mensuplarımız ile birlikte benim ilçe başkanlığım dönemimde kazanılması benim için ayrıca bir gurur ve onur vesilesidir. İlçe başkanlığımız süresince Sadece seçimlerde değil, seçim dönemleri dışında da sürekli hemşerilerimizin içinde olarak; sıkıntılarına, sorunlarına çözümler üretip çare olmaya çalıştık. Ülkemizin herhangi bir yerinde Alaçam ölçeğinde bir ilçede devletimizin hangi yatırımı, hangi hizmeti varsa onun Alaçam da da olması için uğraş verdik ve güzel sonuçlar elde ettik.Birçok kamu  yatırımını Alaçam ilçemize hep birlikte kazandırdık.

            Siyasetteki bu tecrübemizi yerel yönetimlerde de kullanarak doğup büyüdüğümüz, hatıralarımızı yaşadığımız ve geleceğe dair hayaller kurduğumuz Alaçamımızı  daha yaşanabilir kılmak, evlatlarımıza ve gelecek nesillere daha güzel bir şehir bırakmak öncelikli sorumluluğumuzdur. Bu büyük  davanın başarısının temeli yerel yönetimlerle başlamıştır. AK Parti belediyeciliği bir sevda bir yarıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la 1994’de İstanbul’dan başlayan ve dalga dalga Anadolu’ya yayılan umudun ve başarının adıdır.

            Belediyecilik  bizim nazarımızda sadece millete hizmet kapısıdır. millete hizmetkarlıktır. İşte bu gaye ve bu davaya sadakat  doğrultusunda teşkilatımızın her kademesiyle toplumun her  kesimiyle yapmış olduğumuz istişareler ve değerlendirmeler neticesinde  AK parti Alaçam  Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum.

            İnşallah yüce Allahıninayeti sizlerin destekleri ve genel merkezimizin takdirleriyle önce aday sonra belediye başkanı olduğumuzda, herşeyin en iyisine ve en güzeline layık Alaçamımıza ve onun kadir şinas güzel insanlarına hak ettikleri hizmetin en iyisini sunmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bütün çalışmalarımızda istişareye büyük önem vereceğiz. Tüm kararlarımızı ortak akıl ile alacağız. Ben yerine biz olacağız. Teşkilatımızla muhtarlarımızla esnafımızla her zaman diyalog içinde olup görüş , düşünce ve fikirlerinden istifade edeceğiz. Halka rağmen hiçbir şeye imza atmayacağız. Özellikle arge çalışmalarına önem ve destek vererek yeni kaynaklar ve yeni hizmetler üretme çabası içinde olacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden eşit ve hakça hizmet sunacağız.  İnsanların kalplerini kazanıp gönül belediyeciliğini kuracağız.

            Alaçamın ihtiyaç duyduğu hizmetleri öncelik sırasına göre belirleyerek yerine getirecek , yıllardır kronikleşmiş sorunlarına hep birlikte çare bulacağız. İnşallah aday olduğumuz da da somut öneri ve projelerimizi siz değerli halkımızla paylaşacağız Halkımıza yaptığımız hizmeti onlara lütuf gibi değil, onların sayesinde yaptığımızı hissettireceğiz. Milletimizin gönlündeki Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisini, muhabbetini istismar etmeyecek aksine yapacağımız çalışmalarla aynı ilçe başkanlığı dönemimizde olduğu gibi sayın cumhurbaşkanımızın gücüne güç katacağız.halkımıza yapabileceklerimizi söz verip, söz verdiklerimizi yapacağız. Her zaman doğruları söylemeyi düstur edineceğiz. Olmayacak vaadler ve sözler vermeyeceğiz. Ne aldatan olacağız ne de aldanan olacağız.

            Bu duygularla aday adaylığımız Alaçam için partimiz için hepimiz için hayırlı olsun. bu yağmurlu ve soğuk 14 kasım gününde beni yalnız bırakmayarak Katılım sağladığınız için çok teşekkür ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum. sağ olun var olun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR